O nás

Zariaďujete si domácnosť a neviete ako na to? Náš web TKB (Tipy k bývaniu) Vám pomôže ako na to.

Spoločnosť TKB sa zaoberá komerčnou prezentáciou ponuky tovarov a služieb od rôznych dodávateľov, ktorí pôsobia v tejto oblasti.
Spoločnosť TKB NIE JE DODÁVATELOM TÝCHTO PRODUKTOV A SLUŽIEB.Ak Vás niektorá ponuka na našom serveri zaujala – kontakt na dodávateľa nájdete:
– na produktovej lište (hnedá farba) v pravom hornom rohu kliknutím na logo firmy/dodávateľa (resp. znacku “i”, ak tam logo nie je), alebo v pravom dolnom rohu produktovej lišty je červená linka “Kontakt na dodavateľa”. Dalšia červená linka “Kontakt na dodávateľa” je umiestnená v detailných informáciach o produkte v pravom dolnom rohu stránky (táto sa zobrazí, ak v produktovej lište kliknete na linku “… viac informácii o tomto produkte”).
– na firemnej lište (zelená a biela farba) vľavej časti tejto lišty je umiestnené logo firmy/dodávateľa, pod ním su uvedené kontaktné údaje. Alebo kliknite na tlačítko “INFO” (v pravej hornej časti lišty), otvorí sa vám nová stránka, s informáciami o spoločnosti, ktorá je dodávateľom produktov či služieb, o ktoré máte záujem.

** NEZABUDNITE PROSÍM UVIEST, ŽE KONTAKT NA DODÁVETEĽA STE ZISKALI NA SERVERI TKB.SK. DAKUJEME. ***

o nas2