Obývacie steny, ktoré musíte mať!

Na trhu je na výber veľké množstvo obývacích stien. Ponúkame vám na výber z týchto troch obývacích stien:

Obývacia stena Sofi

obyvacia stena sofiModerná obývacia stena Sofi je vhodná do moderných bytov či domácností. Je jednoduchého dizajnu, s nádychom minimalizmu. Obývacia stena je vyrobená z MDF a DTD laminátu a je vo farebnom prevedení dub nelson a extra vysoký biely lesk, čo je u mnohých obľúbenou kombináciou. Rozmery obývacej steny sú 208 cm na výšku, široká je 268 cm a hlboká je 49 cm. Hmotnosť steny Sofi je 142 kg.

Táto obývacia stena pozostáva z dvoch televíznych stolíkov, z priestrannej závesnej skrinky, do ktorej si môžete odložiť to, čo nemá byť na očiach. Ponúka naozaj veľké množstvo úložného priestora. K zostave prislúcha ešte polička, do ktorej si môžete poukladať napríklad knihy či rôzne dekorácie.

Obývacia stena Switch X 26 WW SW10

Táto obývacia stena je vhodná do akéhokoľvek interiéru, pretože je v kombinácií bielej matnej farby a vysokého bieleho lesku. Je vhodná do každej obývačky, pretože bielou farbou nikdy nič nepokazíte. Obývacia stena pozostáva z hlavnej podlhovastej skrinky, z troch štvorcových skriniek a tiež k nej prislúcha aj polička či už na dekorácie alebo knihy. Výhodou tejto obývacej steny je, že je závesná, teda pripevnená na stenu a tým pádom vám nebude nič zavadzať na zemi.

Dvierka skriniek sa otvárajú systémom push-click a sú univerzálne, teda ich je možné na motovať na ľavú, ale aj pravú stranu. Výhodou sú ABS hrany, ktoré sú odolné pred mechanickým poškodením a tým pádom bude váš nábytok neustále vyzerať ako nový.

Rozmery tejto obývacej steny sú (v.š.h.):

  • Skrinka na stenu:60 x 60 x 30cm
  • TV stolík/skrinka:40 x 120 x 30 cm
  • Polička:2,2 x 120 x 20 cm

Obývacia stena Grenada New (s osvetlením)

grenada

Táto obývacia stena má príjemný dizajn s nádychom prírodných čŕt. Má jedinečný dizajn a navyše je veľmi praktická. Hodí sa ako do malej obývačky, tak i do veľkej. Jednotlivé kusy nábytku z obývacej steny majú výraznejšie črty. Vyhotovená je vo farebnom prevedení San remo.

Obývacia stena Grenada New pozostáva z televízneho stolíka, z jednej komody s úložným priestorom, ale i otvoreným, prislúcha k nej ešte závesná vitrína s podsvietenými vnútornými poličkami a závesný regál, respektíve polička.

Výška obývacej steny je 186 cm, šírka 290 cm a hĺbka 48 cm. Hmotnosť celej obývacej steny je 124 kg.